Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
 «Малі та середні фермери зможуть підвищити фінансову обізнаність», - Владислава Рутицька 02.01.2016

«Малі та середні фермери зможуть підвищити фінансову обізнаність», - Владислава Рутицька

Стратегію розвитку агрокредитування в Україні обговорили учасники круглого столу за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Владислави Рутицької, керівництва НАБУ та представників банківського сектору України.

Сторони підбили підсумки першого етапу навчання банкірів аграрним інструментам кредитування та анонсували другий етап проекту – з навчання аграріїв.

«Це є наш перший спільний проект з Незалежною асоціацією банків України та банком KFW. Його мета — забезпечити фінансову обізнаність банківського сектору, у всіх операціях, які відбуваються в аграрному секторі для підтримки кредитування малого та середнього фермера. Також для створення відповідної фінансової обізнаності. Ми раді, що проект мав таку популярність серед представників банківського сектору. Для нас було важливо, аби фінансові установи навчились якісно та ефективно надавати консультації аграріям у сфері кредитування», - зазначила Владислава Рутицька.

Перший етап проекту залучив в три рази більше охочих, ніж планувалось – з 37 запланованих кількість учасників проекту зросла майже втричі.

Вже на початку 2016 року старт отримає другий етап проекту. До участі у ньому запрошують аграріїв, зокрема представників малого та середнього бізнесу.

Прес-служба Мінагрополітики


Повернення до списку