Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Українське насіння не поступається європейському за якістю — учасник ринку 16.10.2015

Українське насіння не поступається європейському за якістю — учасник ринку

У разі відкриття ринку ЄС Україна зможе нав’язати конкуренцію європейським виробникам насіння. Таку думку в інтерв’ю Agravery.com висловив голова наглядової ради LNZ Group Дмитро Кравченко.

«Собівартість виробництва насіння в Україні нижча. Але потрібно розуміти, що, крім ціни, величезна увага приділяється якості. Європейські стандарти суворі. І тут ми маємо перевагу. В нас є всі складові для забезпечення процесу виробництва насіння: земля, обладнання, люди», — прокоментував він.

З його слів, LNZ Group на сьогодні виробляє насіння, яке перевищує за якістю продукцію багатьох європейських компаній.

«Скажімо, по насінню коріандру будь-яке господарство може дійти до 99% чистоти, але з тим обладнанням, яке є у нас, ми маємо 99,85%. Не буду хвалитись, але ми порівнювали свої зразки з румунськими, то наші були кращі», — навів приклад Дмитро Кравченко.

«В ЄС дуже прагматично підходять до вибору постачальника насіння. Лише співвідношення "ціна/якість". І неважливо, чи ти з України, чи з іншої держави. Якщо ти потрапляєш в базу даних як надійний постачальник, з часом не ти розсилатимеш пропозиції, а пропозиції робитимуть тобі», — додав він.

Нагадаймо, Україна в 2016 планує отримати «зелене світло» на поставку посівного матеріалу в ЄС.

LNZ Group — диверсифікована агропромислова компанія. Розвиває напрям насінництва, забезпечуючи гібридизацію і доведення сировини до стандартів на двох насіннєвих заводах у Лебедині (Черкаська обл.). Співпрацює зі світовими лідерами галузі Syngenta, KWS, DuPontPioneer, Monsanto, EuralisSemences, Limagrain, SAATBAU. Входить до десяти найбільших дистриб’юторів України, постачаючи насіння, ЗЗР і мікродобрива.

Agravery.com


Повернення до списку