Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Німеччина готує спільний навчальний проект для українських менеджерів з органічного виробництва 13.10.2015

Німеччина готує спільний навчальний проект для українських менеджерів з органічного виробництва

Німецька сторона готова надати консультаційну допомогу при підготовці проекту змін до українського законодавства, яке врегульовує розвиток органічного виробництва у країні. Про це йшлося на робочій зустрічі керівництва Департаменту землеробства та технічної політики в АПК та представників проекту "Німецько-український агрополітичний діалог", який здійснюється за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини.

Експерт консультант з питань органічного виробництва Йоханесс Котші відзначив значний потенціал розвитку органічного виробництва в Україні та зацікавленість європейців цією продукцією.

Сторони домовились про подальшу співпрацю в опрацюванні проекту після його офіційного надходження до Мінагрополітики України.

Іншим напрямком співробітництва може бути підготовка кадрового потенціалу у сфері менеджменту органічного виробництва. Мова йшла про навчання відповідних фахівців для державних установ, а також керівників підприємств та суб′єктів господарювання, які займаються органічним виробництвом.

Прес-служба Мінагрополітики


Повернення до списку