Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Ярослав Гадзало та Йошіхіко Окабе обговорили перспективи розвитку аграрної науки в Україні та Японії 13.09.2023

Ярослав Гадзало та Йошіхіко Окабе обговорили перспективи розвитку аграрної науки в Україні та Японії

Президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало провів робочу зустріч із директором японського Центру міжнародного обміну Університету Кобе Йошіхіко Окабе, який також є головою Комітету підтримки України з питань втілення ідеї «креативної реконструкції».

Під час зустрічі обидві сторони обговорювали поточний стан і перспективи розвитку аграрної науки в Україні та Японії. Однією з ключових тем були інноваційні підходи до вирішення сучасних проблем у галузі сільського господарства, такі як підвищення продуктивності, збільшення стійкості до зміни клімату та покращення якості продукції.

4

Також обговорювалася можлива співпраця у сферах досліджень та розвитку нових аграрних технологій. Спільні дослідження та обмін досвідом можуть сприяти створенню більш стійких і продуктивних сільськогосподарських систем.

Зустріч також висвітила питання взаємного обміну студентами та вченими між університетами обох країн. Це може сприяти збагаченню культурного досвіду та сприяти розвитку академічної спільноти.

Крім того, враховуючи багаторічну плідну міжнародну наукову діяльність Ярослав Гадзало вручив Йошіхіко Окабе пам’ятну медаль «100 років Національній академії аграрних наук України». Ця нагорода символізує високу оцінку з боку українських колег та висловлює вдячність за активну участь у підтримці аграрної науки України та поглиблення міжнародних наукових зв'язків.

2

Зустріч стала не лише важливою подією для подальшого розвитку аграрної науки, але й відзначила дружні та продуктивні стосунки між Україною і Японією у галузі високих технологій та сільськогосподарських інновацій.Повернення до списку