Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Науковці звернуться до влади з резолюцією щодо діяльності сільськогосподарської кооперації в галузі молочного скотарства

Науковці звернуться до влади з резолюцією щодо діяльності сільськогосподарської кооперації в галузі молочного скотарства


Учасники Всеукраїнського круглого столу «Розвиток молочного скотарства на основі кооперації особистих селянських господарств» розробили проект резолюції-звернення до державних органів влади щодо підтримки створення і налагодження діяльності сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в галузі молочного скотарства.

Круглий стіл відбувся в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН за участю віце-президента НААН академіка НААН Михайла Бащенка, першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського, директора Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Миколи Кваши, в.о.першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, директора Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН члена-кореспондента НААН Григорія Седіла, науковців НААН, представників місцевих органів влади, фермерських господарств та громадських організацій. На засіданні були присутні директор Інституту польових культур «Селекція» Валерій Возіанов (Республіка Молдова) та директор Любачівської аграрної палати, фермер Мар’ян Борецький, (Республіка Польща).

В рамках заходу обговорено роль і значення сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в молочному скотарстві; стабілізації ринку молока і сталого розвитку особистих селянських господарств у регіоні; досвід Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, Золочівської районної державної адміністрації та Районної ради Львівської області щодо розроблення і впровадження програми «Розвитку молочного скотарства на основі кооперації особистих селянських господарств населення на період до 2020 року»; практичні кроки зі створення власної бази переробки молока для освоєння коштів доданої вартості у ланцюгу виробник – кооператив – споживач на прикладі Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Спільник А.В.» (Львівська обл., Золочівський р-н, с. Бортків).

Учасники Всеукраїнського круглого столу також ознайомилися з діяльністю СВК «Добротворець» (Львівська обл., Кам’янко-Буський р-н, смт. Добротвір)


Повернення до спискуНовини України

Пошук: