Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Майстер клас з вирощування промислових конопель

Майстер клас з вирощування промислових конопель

На базі Дослідної станції луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН науковці провели майстер-клас «Промислові коноплі: селекційні досягнення, технології вирощування та умови культивування».

На захід міг потрапити кожен бажаючий. У майстер-класі взяли участь представники малого та середнього бізнесу з Дніпропетровської, Чернігівської, Сумської, Житомирської та Черкаської областей. Науковці Дослідної станції луб’яних культур розповіли про рекомендований сортовий склад конопель, про особливості сівби та догляду за посівами. Вчені готові ділитись своїми напрацюваннями.

Співпраця науки та бізнесу має приносити користь. Організатори мастер-класу велику увагу приділили питанню інвестиційної привабливості та економічної ефективності галузі коноплярства. Вироби з конопель це екологічно чиста продукція, яка зараз користуються величезною популярністю в світі серед людей, хто цінує природну красу, стиль, натуральність, своє здоров'я і самопочуття. З конопляного багаття виготовляються меблеві та будівельні плити, утеплювачі, гранулят для будівництва автомобільних доріг, повітряні та водяні фільтри, сорбенти, і т.д.

Не слід забувати про сучасні  вимоги українського законодавства у сфері вирощування та культивування промислових конопель. Бізнес має бути законним. 


Повернення до спискуНовини України

Пошук: