Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся з Ніколя Переном -радником посольства Франції

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся з Ніколя Переном -радником посольства Франції

В рамках створення Інституту іноземних радників Національної Академії аграрних наук України відбулась зустріч президента Академії Ярослава Гадзало з Ніколя Переном - радником посольства Франції з питань сільського господарства в Україні, Молдові, Грузії та Азербайджану. Під час зустрічі Ніколя Перену було вручено посвідчення радника Інституту.

DSC_0216.JPG

«Завданням економічної Служби Посольства Франції в Україні є сприяння розвитку двосторонніх франко-українських відносин, в тому числі і в сфері наукового аграрного співробітництва», - сказав радник посольства. Він підкреслив, що створення Інституту іноземних радників НААН України буде сприяти кращому розумінню у Франції наукового аграрного потенціалу України.


DSC_0219.JPG

Ніколя Перен повідомив, що першим реальним кроком співробітництва між українськими та французькими науковцями має стати зустріч з питань управління водними ресурсами, яка  запланована на в Києві, 21 травня цього року.

DSC_0222.JPG

В свою чергу Президент НААН Ярослав Гадзало запропонував Ніколя Перену разом з французькими аграрними науковцями приєднатися до розроблення концепції реформування системи аграрної науки України.

Економічна Служба Посольства Франції в Україні


Повернення до спискуНовини України

Пошук: