Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Відбулося засідання ради молодих учених Інституту продовольчих ресурсів 15.05.2024

Відбулося засідання ради молодих учених Інституту продовольчих ресурсів

Під головуванням Ярослава Рибака відбулося засідання ради молодих учених Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук, присвячене Дню науки в Україні.

Звернення голови РМУ до науковців та співробітників ІПР НААН:

"Шановні колеги та дорогі друзі! Вітаю вас із Днем науки! Це свято набуває особливого значення в умовах, коли країна проходить через нелегкий воєнний період. Наш колектив науковців продовжує вносити неоціненний внесок у розвиток продовольчої безпеки та зміцнення потенціалу нашої держави, незважаючи на всі виклики та труднощі.

Сьогодні хочу висловити свою щиру вдячність кожному з вас за відданість справі, стійкість та невтомне прагнення до знань. Ваша праця – приклад незламності духу, мудрості та згуртованості. Ви не тільки дослідники, але й творці нових можливостей, які допомагають нам разом долати перешкоди.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, нових наукових звершень та невичерпної енергії для продовження важливої справи. Наші знання, професіоналізм та спільна робота формують надійний фундамент для майбутнього нашого суспільства.

Нехай День науки стане для нас символом натхнення, віри в свої сили та непохитної впевненості у перемозі. Ми пройдемо всі випробування разом, об’єднані спільною метою та любов’ю до нашої справи".Повернення до спискуНовини України

Пошук: