02.01.2024
Дві науковиці НААН отримали премії Верховної Ради
Науковиці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН Анна Кислинська та Ганна Цехмістер отримали премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік у розмірі 160 040 гривень.
Кандидатки сільськогосподарських наук отримали відзнаку за роботу “Мікробно-рослинні взаємодії як основа екологічного розвитку аграрного виробництва” у складі авторського колективу Цехмістер Г.В., Кислинської А.С., Кукол К.П., Олійник О.
Нагадаємо, Ганна Цехмістер у січні 2022 року була удостоєна премії Президента України для молодих вчених. Вона разом зі своїми колегами з інших наукових установ працювала над розробкою мікробіологічних препаратів, що борються зі шкідниками огірків, а також підвищують урожайність та якість цих овочів.
Пошук:
05.06.2024
Інститут землекористування НААН взяв участь у II Українському будівельному конгресі
04.06.2024
День поля «Стійкі до посухи інноваційні сорти озимої пшениці та ячменю Селекційно-генетичного інституту - НЦНС»
31.05.2024
Семінар на тему «Моніторинг та способи зниження вмісту Pb i Cd у продуктах забою тварин на відгодівлі»
31.05.2024
У Миронівському інституті пшениці імені В.М Ремесла НААН відкрили «Музей хліба»
28.05.2024
Заступниця директора ІПР НААН отримала Почесну грамоту київського міського голови
Новини України 21 — 25 з 868
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець