Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Семінар «Особливості вирощування посівів технічних культур у Лісостепу України»

3 лютого 2015 року на базі кінно-спортивного комплексу м. Жашків Черкаської області відбувся семінар на тему «Особливості вирощування посівів технічних культур у Лісостепу України», організаторами якого були: Національна академія аграрних наук України, міжнародні компанії-виробники мінеральних добрив, пестицидів, насіння для аграрних господарств.

Участь у семінарі взяли керівники та агрономи аграрних підприємств, фермери Черкаської, Вінницької, Тернопільської, Київської, Хмельницької, Кіровоградської, Полтавської, Львівської та Дніпропетровської областей. Метою заходу було підвищення рівня професійної підготовки агрономів, ефективності аграрного виробництва.

Після проведення засідання було організовано дискусійний клуб, на якому відбулось обговорення піднятих у повідомленнях проблемних питань з технологій вирощування буряків цукрових, сої, ріпаку, соняшнику та зернових культур.

Особливо зацікавила учасників семінару інформація та дискусії науковців: академіка НААН Іващенка О.О., канд. с.-г. наук Акулова О.І. та інших.Повернення до спискуНовини України

Пошук: