Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Всеукраїнський науковий семінар «Техніко-технологічне забезпечення виробництва столових коренеплодів»

Всеукраїнський науковий семінар «Техніко-технологічне забезпечення виробництва столових коренеплодів»

29 січня 2015 року в Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Техніко-технологічне забезпечення виробництва столових коренеплодів».

У роботі семінару взяли участь близько 40 учасників, які виступили з доповідями, зокрема науковці Інституту овочівництва і баштанництва НААН (м. Харків), Інституту зрошуваного землеробства НААН (м. Херсон), провідні вчені ННЦ «ІМЕСГ», керівники місцевих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та приватних підприємств, а також представники асоціації «Об’єднання аграріїв України». Медіапартнером заходу виступив профільний журнал «Овощеводство».

У змістовних виступах заст. директора Інституту овочівництва і баштанництва НААН В. О. Муравйова та провідного науковця Інституту зрошуваного землеробства П. В. Писаренка відзначено технологічні, агрохімічні та біологічні аспекти проведення операцій з вирощування овочевих культур, зокрема, столових буряків і моркви. Науковці ННЦ «ІМЕСГ» висвітлили останні результати своїх наукових досліджень щодо створення засобів механізації та проведення всього циклу технологічних операцій – від підготовки грунту та насіннєвого матеріалу до збирання цих культур. Виступи аграріїв стосувались практичних результатів, методів і прийомів у справі одержання високих урожаїв культур.

За результатами семінару було прийнято рішення, в якому відзначено позитивні результати даного заходу, а також запропоновано скоординувати зусилля наукових установ НААН задля розв’язання нагальних завдань у галузях механізації овочівництва. Одночасно, у фаховому виданні «Овощеводство» заплановано висвітлити основні ідеї виступів учасників семінару для ознайомлення спеціалістів з овочівництва.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: