Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Засідання загальних зборів Відділення аграрної економіки і продовольства

11 грудня 2014 року на базі ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН було проведено засідання загальних зборів Відділення аграрної економіки і продовольства, на якому були присутні члени Відділення та запрошені.

На засіданні було розглянуто питання «Про проект програми розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року» (Доповідач: д.е.н., професор, заступник директора з наукової роботи ННЦ «Інститут аграрної економіки» Пугачов М.І.).

За результатами засідання було прийнято рішення:

- Інформацію д.е.н., професора, заступника директора з наукової роботи ННЦ «Інститут аграрної економіки» Пугачова М.І. «Про проект програми розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року» взяти до відома.

- ННЦ «Інститут аграрної економіки» (директор Лупенко Ю.О.) продовжити роботу щодо доопрацювання та наукового супроводження проекту програми розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року ( протягом 2015 року).

- Членам Відділення до 30 січня 2015 року подати пропозиції до проекту програми розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року за напрямами своїх досліджень.

- До 30 квітня 2015 року внести на розгляд Президії НААН доопрацьований проект програми розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: