Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

28.06.2024 10:00:00

Польовий Агро Консиліум

Із 28 червня по 10 липня в рамках благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село» відбудеться унікальна подія – «Польовий Агро Консиліум».

Ніл Кінсі та незалежні агроконсультанти та професори провідних агроуніверситетів США приїдуть в Україну, щоб попрацювати з українськими агровиробниками на їхніх полях. Проєкт складається з трьох частин:

Візити до господарств: 28 червня – 8 липня

Учасники відвідають 8 фермерських господарств по всій Україні, де вони проведуть польовий скаутинг в 24 полях. У кожному полі буде викопаний шурф для детального аналізу ґрунту, кореневої системи, а також надземної частини рослин. Це дозволить експертам з США, Німеччини та Нової Зеландії країн обговорити та діагностувати агрономічні проблем і розробити стратегії їх контролю та попереджувального управління.

map-001-1024x748

Конференція: 9-10 липня

Після завершення польових візитів відбудеться дводенна конференція у Вінницькій області, де іноземні та вітчизняні фахові експерти підведуть підсумки своїх спостережень. Вони представлять ґрунтовні аналізи виявлених на українських полях проблем, порогів шкодочинності та запропонують теоретичні та практичні рекомендації для їх вирішення і недопущення в майбутньому.

Підсумкова робота: 1 місяць після події

Іноземні консультанти поділяться секретами адаптації західних агротехнологій до українських умов та запропонують практичні рекомендації щодо покращення технологічних карт кожного із 8 господарств. Впродовж місяця після завершення АгроКонсиліуму по кожному із господарств буде сформований детальний звіт, який міститиме збірник практичних рекомендацій.

Подія передбачає участь в польовому скаутингу та та теоретичній частині з можливістю обговорень підсумків візитів та роботи над помилками.

Фахові експерти у рослинництві проведуть комплексні аналізи в полях України на наявність проблем та/чи недопрацювань у технологічних картах. Географія події охоплює Волинську, Рівненську, Черкаську, Кіровоградську, Вінницьку, Полтавську та Львівську області. Господарства готові показати актуальні агротехнологічні карти полів, результати аналізів ґрунту, а також детальний опис виробничих можливостей та кліматичних особливостей кожної локації.

Детальнішу інформацію читайте тут, а завантажити програму можна за посиланням.