Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Аграрна наука і дорадництво

Аграрна наука і дорадництво

8 квітня 2015 року під головуванням в.о. віце-президента НААН академіка НААН Балян А.В. за участі президента Національної асоціації сільськогоспо-дарських дорадчих служб України Корінця В.Я., віце-президента цієї асоціації академіка НААН Кропивка М.Ф. та працівників апарату Президії НААН відбулась нарада з питань, що стосуються в розвитку сільськогосподарського дорадництва.

Учасники наради проаналізували стан дорадництва, зокрема, виконання урядових рішень щодо організації державної системи сільськогосподарського дорадництва, фінансування, організації участі науково-дослідних установ НААН, зарубіжний досвід в цій справі.

Зазначено, зокрема, що активна позиція Мінагрополітики України в цьому значно прискорила б організацію створення Національного наукового центру сільськогосподарського дорадництва, обласних дорадчих служб державної форми власності як координуючих органів.

Академія здійснює надання таких послуг з тематичних та організаційних питань. Проте співпраця з громадськими організаціями, зокрема, з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України потребує удосконалення та розвитку. На нараді обговорено проект Меморандуму про співпрацю між Академією та Асоціацією.

Учасники наради дійшли згоди щодо проведення в Президії НААН у квітні цього року Круглого столу з питань розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності в Україні за участі Мінагрополітики, громадських організацій різного рівня та сільськогосподарських товаровиробників.

Основною метою такого заходу має бути напрацювання Програми дій Мінагрополітики, НААН, громадських організацій щодо розвитку дорадчої справи, так як це здійснюється в країнах Європейського Союзу.  


Повернення до спискуНовини України

Пошук: