Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Елітне українське насіння та міндобрива для посівної 2015

Елітне українське насіння та міндобрива для посівної 2015

«На сьогоднішній день у нашими установах є у наявності більше 20 тисяч тонн елітного насіння ярих культур », - зазначив Ярослав Гадзало, Президент національної академії аграрних наук на Регіональній нараді з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, яка відбулась сьогодні у Чабанах, Київської області.

Він сподівається, що валове виробництво зерна в цьому році буде на рівні минулого, але для цього треба прикласти чимало зусиль. «Складність проведення весняно-польових робіт пов’язано із подорожчанням ресурсів відносно рівня минулого року. Це стимул для вітчизняних аграріїв звернути увагу на розробки НААН посівного матеріалу та міндобрив. Київська, Житомирська області мають найбільший науково-дослідницький потенціал. Зараз маємо в наявності на дослідницьких станціях більше 20 тисяч тонн елітного насіння ярих культур. Ми готові надати весь асортимент для вітчизняних землеробів», - сказав він.

На нараді науковці представили зразки насіння, мінерального добрива та препаратів з обробки культур від шкідників, зауважуючи на те, що їх розробки можуть здешевити собівартість майбутнього врожаю.

Українське зерно та міндобрива для посівної 2015

Повернення до спискуНовини України

Пошук: