Елітне українське насіння та міндобрива для посівної 2015
«На сьогоднішній день у нашими установах є у наявності більше 20 тисяч тонн елітного насіння ярих культур », - зазначив Ярослав Гадзало, Президент національної академії аграрних наук на Регіональній нараді з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, яка відбулась сьогодні у Чабанах, Київської області.
Він сподівається, що валове виробництво зерна в цьому році буде на рівні минулого, але для цього треба прикласти чимало зусиль. «Складність проведення весняно-польових робіт пов’язано із подорожчанням ресурсів відносно рівня минулого року. Це стимул для вітчизняних аграріїв звернути увагу на розробки НААН посівного матеріалу та міндобрив. Київська, Житомирська області мають найбільший науково-дослідницький потенціал. Зараз маємо в наявності на дослідницьких станціях більше 20 тисяч тонн елітного насіння ярих культур. Ми готові надати весь асортимент для вітчизняних землеробів», - сказав він.
На нараді науковці представили зразки насіння, мінерального добрива та препаратів з обробки культур від шкідників, зауважуючи на те, що їх розробки можуть здешевити собівартість майбутнього врожаю.
Пошук:
29.07.2024
Що буде з цінами на молочну продукцію влітку: прогноз експерта НААН
29.07.2024
Що відбувається з цінами на зерно: прогнози від експертки НААН щодо пшениці до кінця 2024 року
29.07.2024
У І півріччі 2024 року зріс експорт українських продуктів харчування до країн ЄС та Африки
29.07.2024
Круглий стіл, присвячений сучасному стану тваринництва, проблемам та перспективам розвитку галузі
09.07.2024
Збирання врожаю озимих та ранніх ярих зернових культур на полях Інституту зернових культур
Новини України 11 — 15 з 867
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець