Автоматизована племінна база – потрібно і реально
Вчених Національної академії аграрних наук України бентежить багато питань, які стосуються щоденного життя пересічних українців. Одне з таких питань – забезпечення ринку якісними продуктами харчування вітчизняного виробництва – обговорювалось на загальних зборах відділення зоотехнії НААН, яке відбулося наприкінці березня у Києві.
«Робота Відділення у звітному періоді була спрямована на наукове забезпечення актуальних проблем галузі тваринництва. Це і надалі залишається одним із головних пріоритетів», - зазначив у своїй доповіді Остап Жуковський, професор, в.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН.
В свою чергу, Михайло Бащенко, академік, віце-президент НААН зауважив, що науковцям слід активізувати свої зусилля на збереженні та вдосконаленні біологічного різноманіття у тваринництві України. «Слід сформувати сучасну систему селекції у тваринництві, що дасть змогу впровадити Національну централізовану автоматизовану інформаційну систему з племінної справи у тваринництві» - сказав він. На думку віце-президента, така система великою підмогою вітчизняним господарствам, які займаються тваринництвом.
Пошук:
21.01.2025
Стійкість харчової промисловості України в умовах війни підтверджує необхідність прискорення її розвитку – Юрій Лупенко
13.01.2025
Ріпак із показником 60% є найбільш рентабельною культурою року ‒ експерт НААН
24.10.2024
Україна прийняла нову стратегію збереження різноманітності культур: коментарі від НААН
22.10.2024
Через посуху озимі почали сіяти із затримкою: експерт НААН розповів, як це вплине на врожай
20.09.2024
Просо – це страховка чи заробіток: коментар експерта НААН щодо рентабельності культури
Новини України 1 — 5 з 869
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець