Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Автоматизована  племінна база – потрібно і реально

Автоматизована племінна база – потрібно і реально

Вчених Національної академії аграрних наук України бентежить багато питань, які стосуються щоденного життя пересічних українців. Одне з таких питань – забезпечення ринку якісними продуктами  харчування вітчизняного виробництва – обговорювалось на загальних зборах відділення зоотехнії НААН, яке відбулося наприкінці березня у Києві.

«Робота Відділення у звітному періоді була спрямована на наукове забезпечення актуальних проблем галузі тваринництва. Це і надалі  залишається одним із головних пріоритетів», - зазначив у своїй доповіді Остап Жуковський, професор, в.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН.

В свою чергу, Михайло Бащенко, академік, віце-президент НААН зауважив, що науковцям слід активізувати свої зусилля на збереженні та вдосконаленні біологічного різноманіття у тваринництві України. «Слід сформувати сучасну систему селекції у тваринництві, що дасть змогу впровадити Національну централізовану автоматизовану інформаційну систему з племінної справи у тваринництві» - сказав він.  На думку віце-президента, така система великою підмогою вітчизняним господарствам, які займаються тваринництвом.

Повернення до спискуНовини України

Пошук: