Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Розробки НААН підтримують іноземні інвестори

Розробки НААН підтримують іноземні інвестори

«Національна академія аграрних наук готова допомогти регіонам у розробці програм щодо виробництва та використання альтернативних видів палива»,  - про це повідомив віце-президент НААН Максим Мельничук 27 березня, на нараді  у Харківській держадміністрації.

В умовах енергетичного колапсу, актуальності набуває питання заміщення природного газу альтернативними видами палива. Представники наукового аграрного кола підтвердили свою готовність працювати у напрямку біоенергетичних досліджень та надати свої розробки регіональним організаціям для реалізації проектів щодо переходу на біопаливо.

 «Американські інвестори готові вкладати гроші в енергозберігаючі проекти в Харківській області», - зазначив Рід Робертсон, старший партнер з міжнародних питань Української асоціації «Agro Valley». В сою чергу, підтвердив бажання інвестувати в Україну і президент компанії «Osage Global Strategies», представник інтересів компанії «B&W» в державних органах США Патрік Уїльсон.

  На нараді були розглянуті різні проекти - вирощування енергетичних культур, використання відходів сільгосппідприємств у біоенергетиці, будівництва міні-ТЕЦ в Куп'янську, будівництва сміттєспалювальній електростанції. Деякі з них, найближчим часом, почнуть впроваджувати в регіоні.

Харьков ОГА.JPG

 

 

 

 


Повернення до списку



Новини України

Пошук: