Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Майстер клас з вирощування промислових конопель

Майстер клас з вирощування промислових конопель

24 березня 2015 р. на базі Дослідної станції луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН проведено майстер-клас “Промислові коноплі: селекційні досягнення, технології вирощування та умови культивування”. Захід відбувся у рамках програми наукових досліджень Дослідної станції луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України “Луб’яні культури” разом з асоціацією “Українські технічні коноплі”.

Основна мета заходу – надати наукову, методичну, практичну та юридичну допомогу аграріям у вирощуванні промислових конопель.

У майстер-класі взяли участь представники малого та середнього бізнесу з Дніпропетровської, Чернігівської, Сумської, Житомирської та Черкаської областей. Науковці Дослідної станції луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Вировець В.Г., Кириченко Г.І. та Міщенко С.В. надали вичерпну інформацію щодо рекомендованого сортового складу конопель, технологічних особливостей сівби та догляду за посівами культури.

Директор станції Маринченко І.О. та завідувач відділу Примаков О.А. у своїх виступах акцентували увагу на інвестиційній привабливості та економічній ефективності галузі коноплярства. Голова Асоціації коноплярів Ігнатюк О.Л. проінформував про сучасні  вимоги українського законодавства у сфері вирощування та культивування промислових конопель.

Учасникам заходу у ТОВ “Еліфібр” була продемонстрована розроблена науковцями технологія весняного збирання конопляної трести, а на Дослідній станції луб’яних культур технологічне обладнання для її переробки.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: