Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

В Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва пройшла регіональна нарада з питань підготовки та проведення весняно-польових робіт

В Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва пройшла регіональна нарада з питань підготовки та проведення весняно-польових робіт

20 березня 2015 року на базі Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України проведено кущову регіональну нараду з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році. 

У роботі засідання взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України, директори та заступники департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей, керівники регіональних центрів наукового забезпечення АПВ НААН, територіальних органів ДержсільгоспінспекціїДержветфітослужби, обласних філій ДУ «Держгрунтоохорона», обласних представництв Держрезервнасінфонду, Аграрного фонду, Аграрного союзу, Асоціації фермерів та приватних землевласників, керівники підприємств, дистриб’ютори компаній з продажу засобів захисту рослин, насіння, добрив.

Під час пленарної частини наради з інформативними доповідямивиступили: Сень О.В. – заступник міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату; Беккер М.Л. – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; Іващенко О.О. – в.о. академіка-секретаря Відділення рослинництва НААН; Топчій В.М. – директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики України; провідні науковці Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН  Кириченко В.В., Рябчун Н.І., Петренкова В.П. Крім того, про стан підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у регіонах доповіли директори департаментів агропромислового розвитку Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської обласних державних адміністрацій, які звернули увагу на об’єктивні труднощі забезпечення господарств мінеральними добривами та обіговими коштами для придбання паливо-мастильних матеріалів та засобів захисту рослин.

Учасники наради ознайомились із сучасними науковими розробками Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН у сфері селекції, насінництва та галузі рослинництва організовано виставку зразків насіння, снопового матеріалу, хлібців із сортів озимої та ярої пшениці, тритикале. Також булопродемонстровано життєздатність монолітів озимих культур (пшениця, жито, ячмінь) залежно від сортового складу, попередників та строків сівби.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: