Робота курсів з підготовки та підвищення кваліфікації техніків штучного осіменіння дослідних господарств системи НААН
Відділенням зоотехнії НААН розпочато системну роботу з підготовки та підвищення кваліфікації техніків штучного осіменіння дослідних господарств мережі Академії.
Першим кроком стало проведення курсів, організованих Черкаською дослідною станцією біоресурсів НААН на базі ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Прогрес» 11 –13 березня 2015 р., в яких взяли участь провідні фахівці з відтворення великої рогатої худоби і свиней 33 дослідних господарств мережі НААН та вчені наукових установ НААН з Інститутів розведення і генетики тварин, тваринництва, свинарства і агропромислового виробництва.
З вітальним словом до слухачів курсів звернувся директор Черкаського селекційного центру з тваринництва ПрАТ «НВО «Прогрес» Лаврик М. М.
Начальник відділу зоотехнії та ветеринарної медицини апарату Президії НААН Костенко О.І. висвітлив стан і завдання дослідних господарств мережі НААН із поліпшення рівня відтворення в молочному скотарстві та свинарстві. Директором Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН Бойко О. В. продемонстровано сучасне виробництво, методи оцінки якості та довготривалого зберігання сперми бугаїв в Черкаському селекційному центрі.Слухачі отримали можливість безпосередньо взяти участь у практикумі з технології деконсервування та оцінки якості сперми бугаїв.
Науковцями установ Відділення зоотехнії НААН були прочитані лекції з анатомії та фізіології статевих органів самок; основних причин зниження запліднювальної здатності, способів її підвищення у корів і телиць; правил зберігання,
технології розморожування сперми бугаїв та оцінки її якості; правил підготовки інструментів для штучного осіменіння сільськогосподарських тварин. Заступник директора з наукової роботи Черкаської дослідної станції біоресурсів Гончар О. Ф. ознайомив присутніх з правилами штучного осіменіння корів і телиць, відбору тварин, визначення оптимального часу, кратності та способами осіменіння. Зацікавленість слухачів викликали доповіді провідних вчених щодо шляхів організації ефективного відтворення стада молочної худоби, біологічних основ штучного осіменіння свиней.
Під час дискусії зі слухачами курсів своїм баченням порушених питань поділилися керівник відділу тваринництва ТОВ «ВЕТЕКО» Чорнозуб Т.В. і представник корпорації «Укрзооветпромпостач» Дегтяренко К. В.
По закінченню заходу курсанти були атестовані атестаційною комісією.
Пошук:
04.06.2024
День поля «Стійкі до посухи інноваційні сорти озимої пшениці та ячменю Селекційно-генетичного інституту - НЦНС»
31.05.2024
Семінар на тему «Моніторинг та способи зниження вмісту Pb i Cd у продуктах забою тварин на відгодівлі»
31.05.2024
У Миронівському інституті пшениці імені В.М Ремесла НААН відкрили «Музей хліба»
28.05.2024
Заступниця директора ІПР НААН отримала Почесну грамоту київського міського голови
23.05.2024
Очільниця ІКОСГ НААН представила Україну на засіданні Єврокомісії
Новини України 21 — 25 з 867
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець