
Міжнародна науково-практична конференція в ІКОСГ НААН
На базі Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих учених "Наукові основи реалізації принципів кліматично орієнтованого сільського господарства в агросфері України".
Мета проведення заходу – оприлюднення результатів наукових досліджень, обмін досвідом та обговорення перспектив трансформації виробництва аграрної продукції в Україні на засадах сучасного кліматично орієнтованого сільського господарства.
Учасники конференції отримали інноваційні знання, що підтверджені науковими результатами та переконатися на практиці в ефективності новітніх технологій аграрної науки. Із вітальним словом виступила директорка Інституту Раїса Вожегова. Від Національної академії аграрних наук України виступив начальник відділу землеробства, меліорації та механізації Андрій Доронін.
У заході взяли участь здобувачі та науковці ІКОСГ НААН та інших наукових установ системи НААН і закладів вищої освіти.
Міжнародна науково-практична конференція присвячена важливим питанням сьогодення за напрямами:
- Формування адаптивних агротехнологій в умовах зростання посушливості клімату.
- Сільськогосподарські меліорації в контексті змін клімату.
- Селекційно-генетична робота зі створення адаптованих до сучасних агрокліматичних умов сортів і гібридів сільськогосподарських культур.
- Раціональне застосування засобів захисту рослин та агрохімічних засобів з урахуванням їх кліматичних ефектів.
- Інформатизація агросфери в контексті забезпечення ефективного трансферу до кліматично орієнтованих агротехнологій.
- Кліматично орієнтоване тваринництво.
- Економічні аспекти формування ринку с.-г. продукції, проблеми комерціалізації науково-технічних розробок в агропромисловому комплексі в умовах кліматичних змін.
За результатами конференції сформований збірник матеріалів, який розміщений на сайті ІКОСГ НААН.
Читайте також: В Інституті Таїрова НААН вперше відбувся Всеукраїнский фестиваль «День Одеського чорного 2024»
Пошук:
26.01.2024
На Сумщині створили Асоціацію селекціонерів бурої худоби України
22.01.2024
Жінок із Львівщини безкоштовно навчатимуть садівництву та овочівництву в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН
10.01.2024
Науковці НААН розробили препарат від нашестя мишей у бліндажах військових
28.12.2023
Інститут картоплярства НААН та Держпродспоживслужба підписали меморандум про співробітництво
14.12.2023
Скільки коштуватиме новорічний стіл 2024: аналіз НААН
Новини України 41 — 45 з 872
Початок | Поперед. | 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець