Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Міжнародний науково-практичний семінар «Актуальні питання сортименту і технології вирощування ягідних культур та шляхи їх вирішення»

24 лютого 2015 на базі Інституту садівництва НААН відбувся Міжнародний науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання сортименту і технології вирощування ягідних культур та шляхи їх вирішення».

З вітальним словом до учасників семінару звернулися віце-президентголовний вчений секретар НААН, академік НААН Заришняк А.С. та директор Інституту садівництва НААН, академік НААН Гриник І.В. Стан та стратегію державної підтримки садівничих господарств озвучив Начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Костенко В.М.

У заході взяли участь: науковці науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України,керівники та спеціалісти компаній з виробництва садивного матеріалу, садівники-аматори, фермери, представники фірм сфери захисту рослин.

Іноземні учасники семінару з Нідерландів, Італії, Великобританії представили цікавий матеріал з проблемсертифікації виробництва за міжнародними стандартами.

Українські фахівці ознайомили присутніх зі станом галузі ягідництва у державі, змістовно висвітлили питаннявітчизняного сортименту, реєстрації та поширення інтродукованих сортів, технологій вирощування, сучасних систем захисту від шкідників та хвороб, зрошення та удобрення ягідних культур.Повернення до спискуНовини України

Пошук: