Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Президент НААН Ярослав Гадзало вітає з Днем знань 01.09.2023

Президент НААН Ярослав Гадзало вітає з Днем знань

Шановні представники аграрної науки!

Із найкращими побажаннями вітаю вас з Днем знань, святом, що символізує не лише початок нового навчального року, а й безмежний потенціал росту та розвитку. Цей день заповнений не лише очікуванням навчання, але й нагадує нам про важливість пізнання та розуміння світу навколо.

Ваша роль у сучасному світі аграрних наук неоціненна. Ви є тими, хто прокладає шляхи до нових здобутків, розробляє інноваційні технології та досліджує найскладніші аспекти сільського господарства. Ваша праця визначає продуктивність галузі, забезпечуючи нас продуктами, необхідними для життя.

Ви є справжніми вчителями і наставниками, від яких ми вивчаємося і надихаємося. Ваші досягнення і дослідження стають основою для сучасного аграрного сектору та продовольчої безпеки. Ваш внесок у розвиток сільських територій та сталий ріст сільськогосподарського виробництва важливий більше ніж будь-коли.

Нехай цей День знань буде для вас початком нових досягнень, відкриттям дверей до найцікавіших відкриттів та здобутків. Ми віримо у ваш потенціал і відданість справі аграрних наук.

Зичу вам найбільше натхнення та реалізації всіх ваших наукових ідей. Нехай ваша праця приносить користь суспільству, навколишньому середовищу та всьому світу.

Світ аграрної науки завдячує вам.

Із повагою і щирістю

Президент Національної академії аграрних наук України

Ярослав Гадзало

Повернення до спискуНовини України

Пошук: