Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Президент НААН Ярослав Гадзало та президент Французької сільськогосподарської академії Жан-Жак Ерве обговорили напрямки спільних досліджень науковців 17.04.2023

Президент НААН Ярослав Гадзало та президент Французької сільськогосподарської академії Жан-Жак Ерве обговорили напрямки спільних досліджень науковців

У Великодню суботу на Львівщині відбулася зустріч президента Національної академії аграрних наук України Ярослава Гадзала та президента Французької сільськогосподарської академії Жан-Жака Ерве і академіка французької академії - ветеринарного лікаря Франції Бріца Робінеу.

Під час кількагодинної зустрічі обговорювалися питання подальшої тісної співпраці обидвох академій, важливі напрямки спільних досліджень, проблеми розвитку тваринництва в Україні і зокрема питання селекції в тваринництві, розвитку галузі козівництва та швидке впровадження досягнень науки в галузях тваринництва, птахівництва та інших.

IMG-cd169e9b4a520f70444e6aca3ab1d552-V

Президенти ознайомилися з роботою та впровадженням наукових здобутків фермерського господарства "Шеврет" Фромаж д’Еліз, яке знаходиться на Львівщині. Тут виробляються високоякісні козячі сири. Ферма названа в честь маленької дочки  бельгійського фермера Бернара Вілема - Елізи. Тут виробляють українські козячі сири високої якості Fromages d’Elise, які є органічним молочним продуктом, відзначеним за всіма стандартами "Біо". Наразі тут знаходиться 600 кіз 8 порід. Власник ферми пан Бернар охоче демонстрував свої досягнення та здобутки і розповів про проблеми, які заважають подальшому розвитку. Сім’я займається селекцією, однією з головних цілей якої є виведення породи, близької до зааненської – найбільш високопродуктивної молочної породи.

IMG-76b5c21900be25d1509f7a1fb018f328-V

На завершення зустрічі Жан-Жак Ерве запросив Ярослава Гадзала виступити з доповіддю на сесії загальних зборі Французької сільськогосподарської академії.

IMG-d5cec42084947f60de391e5086decffd-VПовернення до спискуНовини України

Пошук: