Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Брифінг на тему «Зміни до законодавства щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин»

Брифінг на тему «Зміни до законодавства щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин»

2 лютого 2015 року народними депутатами Тимошенко Ю.В., Івченком В. Є.,  Кириленком І. Г. (всі - політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") та Заболотним Г. М. (партія "Блок Петра Порошенка") у Верховній Раді зареєстровано Проект закону № 1906 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин», який був підготовлений на чолі з Новаковським Л.Я., академіком НААН .

Основу законопроекту становлять зміни до чинного законодавства, спрямовані на відмову від безоплатної приватизації земельних ділянок, не наданих у користування, та приватизації на користь юридичних осіб; істотне спрощення землевпорядних процедур; істотне спрощення процедури проведення земельних торгів із запровадженням можливості проведення електронних торгів, дерегуляція господарської діяльності у сфері землеустрою, перенесення прийняття рішень щодо розпорядження публічними землями на якомога нижчий рівень; спрощення доступу до даних Державного земельного кадастру та землевпорядної документації; ліквідація невиправданих обмежень у регулюванні земельних відносин та положень, що можуть тлумачитися двозначно.


6 лютого в Національній Академії аграрних наук  України (вул. Василькіська, 37) о 14.00 відбувся брифінг на тему «Зміни до законодавства щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин».

В заході взяли участь члени Президії НААН, автори Проекту закону № 1906 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин" – народні депутати Івченко В. Є.,  Кириленко І. Г. (всі - політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") та Заболотний Г. М. (партія "Блок Петра Порошенка"). Повернення до спискуНовини України

Пошук: