Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Інститут аграрної економіки налагоджує співпрацю з іспанськими колегами

Інститут аграрної економіки налагоджує співпрацю з іспанськими колегами

27  січня 2015 року відбулася робоча зустріч заступника директора з науково-виробничого забезпечення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», кандидата наук з державного управління Євгена Влізла з директором Національного інституту сільського господарства та харчових досліджень і технологій (Іспанія) Мануелем Лаінезом Андресом (Manuel Lainez Andrés) та групою співробітників Інституту, які спеціалізуються на питаннях аграрної економіки.

Євген Влізло розповів про нинішній стан сільського господарства в Україні та його місце у національній економіці, презентував суть та результати аграрної та земельної реформи, а також проінформував про основні напрями подальшого реформування аграрного сектора.

Він також ознайомив присутніх із основними напрямами досліджень Інституту аграрної економіки та його внеском у реформування та розвиток АПК в Україні.

Мануел Лаінез Андрес розповів про діяльність очолюваного ним інституту та презентував окремі напрями його досліджень.

Сторони висловили взаємну зацікавленість у налагодженні двостороннього співробітництва та домовилися продовжити діалог з метою визначення конкретних сфер можливої співпраці.

Довідка

Національний інститут сільського господарства та харчових досліджень і технологій (Instituto Nacional de Investigación y Tecnología Agraria y Alimentaria, INIA) – бюджетна дослідницька організація, яка спеціалізується на дослідженнях у сфері сільського господарства, продовольства та лісового господарства.

INIA відповідає за управління та координацію агропродовольчих досліджень на національному рівні, а також за виконання науково-дослідних проектів, у тісній співпраці з відповідними соціально-економічними секторами.

Координується Державним секретаріатом досліджень, розробок та інновацій Міністерства економіки та конкурентоспроможності Іспанії.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: