Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Семінар щодо розвитку кооперованого високотехнологічного агропромислового виробництва

Семінар щодо розвитку кооперованого високотехнологічного агропромислового виробництва

16 січня 2015 р. у м. Хмільник Вінницької обл. для керівників сільськогосподарських підприємств-членів Аграрного Союзу України ЗАТ «Інститут інноваційного провайдингу» провів науково-практичний семінар на тему «Розвиток кооперованого високотехнологічного агропромислового виробництва в формі галузевих та регіональних проектних кластерів».

Головуючий семінару, Новіков Г. В. (Аграрний союз України), акцентував увагу на необхідності системної підтримки інноваційної інфраструктури АПК України.

З доповіддю, присвяченою проблемам створення та розвитку технологічних платформ для агропромислового виробництва в формі галузевих та регіональних проектних кластерів, виступив член-кореспондент НААН, д.е.н. Володін С. А.

На семінарі було обговорено науково-виробниче співробітництво в межах технологічної платформи «Агротехнополіс» на основі поєднання інноваційного потенціалу наукових установ з виробничими потужностями сільгосптоваровиробників з метою освоєння, випуску та розповсюдження наукоємної та товарної продукції за ринковими механізмами.

Запропонована участь сільгосптоваровиробників у реалізації технологічної платформи «Агротехнополіс» шляхом спільної діяльності виконавців проектів пріоритетного розвитку АПК у різних галузях сільськогосподарського виробництва: зернове господарство, садівництво, овочівництво, біоенергетика, скотарство, механізація тощо.

Реалізацію цілей пріоритетного розвитку АПК в формі галузевих та регіональних кластерів в галузях рослинництва, тваринництва, техніко-технологічного забезпечення кооперованої виробничої бази підприємств та регіональних агровиробничих формувань заплановано в рамках технологічної платформи «Агротехнополіс».

Для забезпечення ефективного функціонування ТП «Агротехнополіс» необхідний консалтинговий супровід інноваційно-інвестиційних бізнес-проектів.

За результатами семінару вирішено створити спільну робочу групу зі створеннятехнологічної платформи «Агротехнополіс»


Повернення до спискуНовини України

Пошук: