Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Загальні збори Відділення рослинництва

11 грудня 2014 р. в Інституті захисту рослин НААН проведено засідання Загальних зборів Відділення рослинництва, на якому було заслухано доповідь в.о. академіка-секретаря Іващенка О.О. «Про порядок формування тематики наукових досліджень НААН на 2016-2020 рр. та першочергові завдання аграрної науки на перспективу».

На засіданні Загальних зборів Відділення рослинництва були присутні: 23 академіка НААН, 13 членів-кореспондентів НААН та 6 членів Відділення за посадою.


В обговоренні питання прийняли участь: академік НААН Мельничук М.Д., член-кореспондент НААН Бобро М.А., академік НААН Кириченко В.В., академік НААН Литвиненко М.А., академік НААН Роїк М.В., член-кореспондент Волкодав В.В., президент Української асоціації виробників і переробників сої Тимченко В.Н., академік НААН Дзюбецький Б.В., член-кореспондент НААН Соколов В.М.

Про результати комплексних перевірок наукової та фінансово-господарської діяльності Інституту садівництва НААН, Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН та Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН доповіли голови комісій: член-кореспондент Чеботар Сабіна Віталіївна, член-кореспондент Каленська Світлана Михайлівна, академік Роїк Микола Володимирович.

Також було затверджено план роботи Відділення рослинництва на 2015 р.

Загальними зборами Відділення рослинництва було прийнято рішення:

  1. Експертній комісії з питань формування та реалізації тематики наукових досліджень НААН на 2016-2020 роки (голова комісії Мусієнко М.М.) до 26 грудня 2014 року завершити формування наукової тематики досліджень на період 2016-2020 роки з урахуванням питань пріоритетності, новизни і потреби аграрного виробництва, які були підняті і обговорені на зборах.

  2. До кінця 2014 року припинити виконання завдань ІІ рівня програм наукових досліджень «Декоративне рослинництво» та «Виноробство» у зв’язку з форс-мажорними обставинами (анексія АР Крим), тобто неможливістю виконання та контролю за виконанням більшої частини завдань, проведенням рецензування та прийняття звітів вищезазначених програм.

  3. Розширити дослідження з теорії селекції, генетики, біотехнології, імунітету, фізіології рослин, як основи системи майбутніх прикладних досліджень.

  4. Затвердити результати комплексних перевірок наукової та фінансово-господарської діяльності Інститутів: садівництва, рослинництва ім. В.Я.Юр’єва, біоенергетичних культур і цукрових буряків, які було проведено у 2014 році.

  5. Вченим радам науково-дослідних установ активізувати підготовку до захисту докторських та кандидатських дисертаційних робіт, які заплановано на 2015 рік.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: