Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Загальні збори Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН

11 грудня 2014 р. в Інституті водних проблем і меліорації НААН було проведено засідання Загальних зборів Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН.

В роботі Загальних зборів брали участь члени Відділення, науковці Національної академії аграрних наук України, всього 53 особи.

З доповіддю на тему: «Стратегічні підходи до вирішення проблеми деградації та відновлення родючості земель сільськогосподарського призначення» виступили директор ННЦ «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», академік НААН Балюк С.А. і директор Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, член-кореспондент НААН Седіло Г.М.

В обговоренні брали участь академіки НААН Заришняк А.С., Прістер Б.С., Тараріко О.Г., Ушкаренко В.О., Ромащенко М.І., Адамчук В.В., Бойко А.Л., Мазур Г.А., Коваленко П.І., Булгаков В.М., Булигін С.Ю., члени кореспонденти НААН – Сидорчук О.В., Волкогон В.В., Рижук С.М., Кушнарьов А.С., Ткач В.П., Танчик С.П.

Учасники зборів заслухали інформацію про результати комплексної перевірки наукової та фінансово-господарської діяльності Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН та Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна НААН.

Було розглянуто також орієнтовний план роботи Відділення на 2015 рік, про що учасників зборів поінформував в.о. академіка-секретаря Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН Курило В.Л.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: