Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

ХІII науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Молоді вчені у вирішенні актуальних проблем біології, тваринництва та ветеринарної медицини»

ХІII науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Молоді вчені у вирішенні актуальних проблем біології, тваринництва та ветеринарної медицини»

5-6 грудня 2014 року в Інституті біології тварин НААН відбулась ХІII науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Молоді вчені у вирішенні актуальних проблем біології, тваринництва та ветеринарної медицини».

У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти і докторанти наукових установ Національної академії аграрних наук України та вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства охорони здоров’я України.

З доповідями виступили понад 50 дослідників. Учасники конференції ознайомилися зі станом досліджень з питань фізіології, біохімії, живлення тварин, екології, біотехнології та ветеринарної медицини Після доповіді презентована робота обговорювалася учасниками конференції та присутніми науковцями. Кожний доповідач отримав корисні поради, які так необхідні в роботі науковця.

Було констатовано, що дослідження учасників проведено на високому науково-методичному рівні. Отримано результати, які мають важливе теоретичне і практичне значення, а завершені розробки можуть бути рекомендовано для апробації та освоєння у виробництві.

Під час обговорювання висловлювались пропозиції щодо більш активної творчої співпраці молодих науковців з установами зарубіжних країн, участі в міжнародних грантах і програмах, наукових форумах, семінарах та круглих столах.

Оргкомітет конференції відзначив найкращі роботи – молоді вчені були нагороджені грамотами, преміями та сертифікатами на безкоштовну публікацію у журналі «Біологія тварин»

Переможцем визнано аспірантку третього року навчання Інституту біології тварин НААН Гримак Х. М. Два других  місця посіли Кистерна О. С., старший викладач кафедри терапії, фармакології та клінічної діагностики Сумського національного аграрного університету і Малишева Х. В., аспірантка другого року навчання Інституту біології тварин НААН. Три третіх премії отримали Глушко Ю. М., кандидат с.-г. наук, старший науковий співробітник Інституту рибного господарства НААН, Мисько Г. Л., молодший науковий співробітник Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок та аспірантка третього року навчання Інституту біології тварин НААН Коретчук С. І

Матеріали конференції будуть опубліковані у наукових виданнях – журналі «Біологія тварин» і Науково-технічному бюлетені Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок та Інституту біології тварин НААН.

Для учасників конференції було організовано екскурсію містом.

Загалом конференція пройшла плідно й ефективно для доповідачів та слухачів.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: