Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

11.02.2019

Майстер-клас «Вирощування олійних культур: особливості технології їх переробки та зберігання»

Інститутом сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  7 лютого 2019 року проведено майстер-клас «Вирощування олійних культур: особливості технології їх переробки та зберігання».

   У майстер-класі взяли участь керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Маслак, співробітники Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН та інших наукових установ мережі Академії, керівники та головні агрономи сільськогосподарських, фермерських господарств області, представники комерційних компаній з постачання мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

    У вступному слові Олександр Маслак акцентував увагу присутніх на збільшенні в останні роки виробництва олійних культур в області, необхідності ресурсів для переробки, задоволення потреб внутрішнього ринку й експортного потенціалу.

  Науковці  Інституту сільськогосподарської мікробіології та АПВ НААН Світлана Дімова та Юрій Халеп у своїх виступах розповіли про значення мікробіологічних препаратів в підвищенні продуктивності рослин сої та ознайомили з економічними  аспектами застосування біопрепаратів в сучасних агротехнологіях.

На технологічних  аспектах вирощування та післязбиральній доробці насіння конопель посівних у своїй доповіді наголосив старший науковий співробітник відділу рослинництва Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Віталій Кабанець.

 Представники комерційних  компаній з постачання засобів захисту рослин, регуляторів росту, мінеральних добрив та насіння інформували про особливості їх застосування при вирощуванні олійних культур.

 


Повернення до спискуНовини України

Пошук:
 

 Передчасне скасування спецрежиму ПДВ може спричинити «тінізацію» галузі, — Володимир Лапа 09.07.2015 Передчасне скасування спецрежиму ПДВ може спричинити «тінізацію» галузі, — Володимир Лапа

Дата новини:  08.07.2015

Україні прогнозують рекордний урожай яблук 07.07.2015 Україні прогнозують рекордний урожай яблук

Дата новини:  07.07.2015

Чорниця – найперспективніша ягідна культура в Україні 07.07.2015 Чорниця – найперспективніша ягідна культура в Україні

Дата новини:  07.07.2015

Експерти порахували, які фрукти є лідерами українського експорту 07.07.2015 Експерти порахували, які фрукти є лідерами українського експорту

Дата новини:  07.07.2015

В Україні проведуть реформу у сфері насінництва та розсадництва 05.05.2015 В Україні проведуть реформу у сфері насінництва та розсадництва
Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №1460-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України...

Дата новини:  05.05.2015


Новини України 316 — 320 з 326
Початок | Поперед. | 62 63 64 65 66 | Наст. | Кінець Всі