Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Як зафіксувати збитки від російської агресії: рекомендації сільськогосподарським підприємствам від НААН 28.04.2022

Як зафіксувати збитки від російської агресії: рекомендації сільськогосподарським підприємствам від НААН

Ворог зруйнував або пошкодив значну кількість активів сільськогосподарських підприємств, унеможливив їхню діяльність на окупованих територіях, у місцях проведення бойових дій. Українською державою, світовим співтовариством розгортається робота по притягнення російського агресора до відповідальності та відшкодування завданих збитків і втрат. 

Ця робота базується на документальних доказах завданої шкоди та збитків, що фіксуються відповідним чином на місцях. В таких умовах непростою залишається також робота обліково-економічних служб сільськогосподарських підприємств, які мають допомогти доказово зафіксувати завдану шкоду та збитки.

ННЦ "Інститут аграрної економіки" НААН пропонує методичні рекомендації з фіксування прямої шкоди, завданої сільськогосподарським підприємствам внаслідок збройної агресії російської федерації. Прочитати і завантажити можна за цим посиланням.

Нагадаємо, від бомб російських загарбників постраждав Інститут овочівництва і баштанництва НААН, а ще росіяни розгромили Інститут зрошуваного землеробства НААН.


Повернення до списку